NELER YAPIYORUZ

Tekin Soğutma sistemleri olarak Marin klimalar, soğuk hava depoları, Solar Klimalar paket klima sistemleri alanında çözümler üretmekteyiz.

Marmaris bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerde soğutma ve iklimlendirme sistemleri imalatı kurulumu mühendislik ve projelendirme konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Marin klima sistemleri ve Solar marin iklimlendirme sistemleri alanında imalat yapmaktayız. Solar marin klima sistemlerinin proje aşamasından başlayıp, kurulum ve test aşamalarını deneyimli ekibimizce tamamlıyoruz. Tekin Soğutma solar klima alanında imalatçı yenilikçi ve lider bir firmadır.

Projeniz ister ev tipi ister ticari olsun. Son teknoloji ürünleri kullanarak sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Kurulum sonrası teknik destek ve yeniden değerlendirme hizmetlerimiz sayesinde konforunuzu hep bir adım ileriye taşıyoruz.

Tutkumuz

Tüm iklimlendirme alanında mühendislik, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan başarılı bir firma olarak, 
şık form ve işlevsel tasarımlarımızla ürettiğimiz ürünler sayesinde yaşam alanlarınıza hayat veriyoruz.
MARIN KLIMA 91%
MERKEZİ KLİMALAR 87%
TİCARİ SOĞUTUCULAR 93%
PAKET KLİMALAR 93%
SOLAR MARİN KLİMALAR 98%
SOĞUK HAVA DEPOLARI 96%

SİZE ÖZEL TASARIMLAR

İhtiyacınıza göre özel projelendirdiğimiz solar marin klimalar yaşam alanlarınıza konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

PROJELENDİRME

Projelendirme aşamasında ürünlerimizi tam istediğiniz gibi kullanışlı verimli ve modern görünümlü olacak şekilde titizlikle tasarlıyoruz.

klima montajı

UYGULAMA

Uygulama alanında ortam şartları analiz edilerek ortamdaki tüm ekipmanlar ile tam uyumlu şekilde uzman ekibimizce montaj uygulaması yapılır.

BAKIM

Hizmet sonrası bakım ve onarım hizmetleri son teknoloji ekipmanlarla analiz edilerek ürün performansının verimli ve güncel kalması sağlanır.

MARMARİS SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Soğutma ve İklimlendirme Sistemlerinde Profesyonel Çözümler İçin Tekin Soğutma.

Muğla Marmaris, Selimiye, Bozburun, Orhaniye ve Datça Soğuk Hava bakım, onarım ve imalatı, Klima imalatı , Marin Klimalar, Solar Klimalar alanında titizlikle yapmış olduğumuz çalışmalarla hayatınıza konfor katıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve taleplerini hassasiyetle inceleyerek bütçenize uygun tam işlevsel iklimlendirme sistemlerini proje, imalat, montaj ve satış sonrası destek olarak komple çözümler üretiyoruz.