NELER YAPIYORUZ

Soğutma sektöründe geniş yelpazeli bir üretim modelimiz bulunmaktadır. İster isteğe özel ister standart hazır soğutma ürünleri imal etmekteyiz.

Solar enerjili iklimlendirme sistemleri alanında inovatif çözümler ve teknolojik ürünler sayesinde yaşam konforunuzu hep bir adım öne taşımaktayız. Marmaris bölgesi ve tüm Türkiye geneline projeler geliştirmekteyiz.

MARİN KLİMA SİSTEMLERİ

Marmaris ve tüm diğer bölgelerde marin sektörüne yönelik klima imalat, bakım ve onarım işleri yapıyoruz. Ürünlerimiz tamamen kendi projelerimiz olup, hepsi yılların verdiği ar-ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Tabi bu arada halen geliştirmeye devam ettiğimiz ürünler de mevcuttur. Örneğin solar marin klimalar halen ar-ge si devam eden ürünler arasındadır.

SOĞUK HAVA SİSTEMLERİ

Soğuk hava sistemleri bir çok sektörün vazgeçilmez bir parçasıdır. Dolayısı ile bu depolar olmadan neredeyse firma tamamen çalışamaz hale gelir. Bu tip soğuk hava depoları çok dikkatli seçilmelidir. hem fiyat hem performans çok önemlidir. Tekin soğutma olarak soğuk hava deposu üretiminde profesyonel ekip ile firma ihtiyaçlarını tam ölçüde karşılayacak ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeyerek güçlü teknolojik modern ürünler imal etmekteyiz.

PAKET KLİMA SİSTEMLERİ

Paket klima çözümleri, yüksek hacimli iklimlendirme uygulamalarında tercih edilen en faydalı ürünlerden biridir. Bu ürünler iklimlendirme ihtiyaçlarını tek bir  ünite içerisinde yapabilmektedir. Tekin soğutma Marmaris ve bölgesinde bu tip projeleri en detaylı ön çalışmayı yaparak. Firmaya özel uygulamalar geliştirmektedir. Uygulama sonrası servis bakım ve onarım hizmetleri de sunmaktayız.

TİCARİ SOĞUTUCULAR

Ticari soğutucular alanında Marmaris ve çevre illerde müşterilerimize çözüm ortağı olmaya çalışan firmamız tamamen kendi üretimimiz olan projelerle dikkat çekmeye devam etmektedir. müşteri memnuniyeti ve aynı zamanda müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için deneyimli ve dinamik çalışan ekibimiz, işyerlerinize ve yaşam alanlarınıza konfor sunmaya devam etmektedir.

MERKEZİ KLİMA SİSTEMLERİ

Merkezi klima sistemleri, diğer bir adıyla VRF klima sistemleri içeride bulunan akışkan debiyi değiştirerek ihtiyaç duyulan kapasiteyi belirleyebilen klima sistemleridir. Çevre dostu R-410A soğutucu akışkan ve akıllı inverter teknolojisine sahiptirler. Akıllı inverter teknolojisi sayesinde devrelerde oluşan frekans ayarı düzenlenerek enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Birden fazla iç ünitenin, tek bir bakır boru hattıyla bir dış üniteye bağlanmasına olanak tanıyan VRF klima sistemleri gelişmiş ısı geri kazanımı, mekan içi havanın ısıtması, soğutması ya da sadece temizlenmesi için kullanılabilir. Sahip olunan bölgesel iklimlendirme kontrolü sayesinde VRV (merkezi) klima sistemleri, kullanıcının tercihlerine göre ayarlanabilmektedir.