SOLAR MARİN KLİMALAR

Marmaris, Bodrum, Göcek ve Fethiye bölgelerinde Solar Enerjili Marin Klimalar ile ilgili çözümler üretiyoruz.

AR-GE VE ÜRETİM

Solar Marin Klimalar ciddi bir ar-ge sonucu ortaya çıkmıştır. Tekin Soğutma olarak uzun süren çalışmalar sonucunda tamamen kendi imalatımız olan Güneş Enerjisi ile çalışan Marin Klimaları kullanımınıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Klima alanında en önemli konu enerji sarfiyatıdır. Klima seçerken de önemli bir faktör olan enerji sarfiyat miktarı, marin sektöründe daha da önemle ve titizlikle belirlenmesi gereken bir konudur. Marin alanında, kullanılacak klimanın enerji maliyetinin dışında Klimanın kullanılacağı aracın genel enerji tüketimine de yük olacağından mümkün olduğunca düşük tüketimli cihazlar tercih edilmelidir. İşte tam burada Solar enerji ile çalışan kendi imalatımız olan Marin Klimalar ile bu alanda size çözümler üretiyoruz

YAPISAL VİZYON

Projelerimizi inovatif teknolojiyi yakından takip eden ve müşterilerimizi maksimum düzeyde memnun edebilmek için özenle geliştiriyoruz.

Marin Klimaların uygulamalarında müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Tekin Soğutma olarak tüm Türkiye geneline Solar Klimalar imal ederek yerinde teslimat sağlıyoruz.

Siz de Solar Klima kullanmanın artılarından faydalanmak istiyorsanız, lütfen iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurunuz.