TİCARİ SOĞUTUCULAR

Endüstriyel alanda soğutma veya soğutucu ekipmanları, bir ticari ürünü soğutan veya ticari tesislerdeki havayı nemlendiren sistem olarak tanımlanan mekanizmaların genel adıdır. Bu soğutucular, işlemlerini gerçekleştirebilmek için bir buhar sıkıştırması veya absorpsiyon (hava basıncı) döngüsünü kullanmaktadır.

MARMARİS TİCARİ SOĞUTUCU İMALATI

Soğutmalı Yaş Pasta Dolabı, Üflemeli Yaş Pasta Dolabı, Çikolatalık Dolap, Soğutmalı Çikolatalık Dolap, Sütlü Tatlı Dolabı, Sütlü Tatlılar, Dik Yaş Pasta Dolabı, Yatay Yaş Pasta Dolabı

Endüstriyel Ticari Buzdolabı İmalatçısı olarak Tekin Soğutma Ticari soğutucular ve diğer tüm soğutucular alanında uzman ekipmanlarımızla siz değerleri müşterilerimize ürün kalitesi ile, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak hizmet vermektedir. Bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır.

UZMAN KADRO

Tekin Soğutma olarak uzman ekibimizle ihtiyacınıza özel olarak üretilen ürünlerimizi itina ile yerinde kurulumunu yapıyoruz. Hizmet sonrası servis desteğimiz yetkin kadromuzca sağlanmaktadır.

Ticari Soğutucular ile ilgili her türlü sorularınızı iletişim sayfamızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Her tür ve ebatta ticari amaçlı soğutucu firmamız tarafından sizler için özenle ve titizlikle imal edilmektedir. Ürün montajı yada kurulumu tarafımızdan yapılacaktır.